آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

خدمات سیم بکسل

خدمات سیم بکسلجنرال بکسل عرضه کننده کلیه خدمات مرتبط با سیم بکسل. جنرال بکسل با دارا بودن کادری مجرب و با سابقه در امر واردات ، فروش، مشاوره و انجام کلیه خدمات مرتبط با سیم بکسل ها شامل پرس سیم بکسل، بافت سیم بکسل، تولید اسلینگ سیم بکسل، جوراب بافت و کسی بافت سیم بکسل، راه اندازی پل های سیم بکسل، اجرای پروژه های نرده و پلکان سیم بکسل در ایران.

مشخصات فنی خدمات سیم بکسل

تولید اسلینگ سیم بکسل دو سر پرس با گوشواره، یک سر پرس یک سر گیس بافت و کلیه خدمات مرتبط با اسلینگ سیم بکسل. بافت و پرس سیم بکسل های مغز فولادی معمولی و سیم بکسل نتاب همراه با ارائه سرتیفیکت تولید.

انواع خدمات سیم بکسل در جنرال بکسل

پرس سیم بکسلپرس سیم بکسل
1
موجود
سیم بکسل گیس بافتسیم بکسل گیس بافت

موجود
سیم بکسل جوراب بافتسیم بکسل جوراب بافت

موجود
ترکی بافت سیم بکسلترکی بافت سیم بکسل

موجود
سیم بکسل گرد بافتسیم بکسل گرد بافت

موجود

خدمات تست و سرتیفیکت سیم بکسل ها

اتصالات صنعتی به سبب حساسیت در کاربری و موارد امنیتی که دارند می بایست بصورت تست شده مورد استفاده قرار گیرند. از این روست که انواع سیم بکسل و زنجیر، اتصالات لیفتینگ و بالاخص اسلینگ های سیم بکسلی و زنجیری اغلب به همراه تست ریپورت و سرتیفیکت مورد استفاده قرار می گیرند. سرتیفیکت سیم بکسل ها که توسط تولید کننده محصولات پس از تست ارائه می شود در کاربری های حساس مانند کاربری های صنایع دریایی و کشتی رانی، لیفتینگ و تاور کرین کافی نبوده و می بایست اسلینگ های تولید شده نیز بصورت مجزا مورد تست قرار گیرند.

ارائه سرتیفیکت های فنی برای اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی می بایست توسط موسسات دارای صلاحیت مانند شرکت BV فرانسه و یا GL آلمان ارائه گردد. در کاربری های حساس حتی کارشناسان و بازرسان این شرکت ها بصورت حضوری بر تست کشش تک تک رشته های اسلینگ های سیم بکسل و زنجیر و یا تست کیفی جرثقیل های دستی و برقی و دیگر ادوات لیفتینگ نظارت می کنند. تست ریپورت های ارائه شده توسط این شرکت ها بصورت سرتیفیکت کیفی محصول ارائه شده و تضمینی بر قابلیت کششی و فنی محصول است و مجزا از تست ریپورت های مربوط به متریال محصولات می باشد.

دریافت سرتیفیکت برای سیم بکسل ها چگونه انجام می شود؟

سیم بکسل ها بر حسب میزان حساسیتی که دارند و برحسب صنعتی که در آن مورد استفاده قرار می گیرند انتخاب می شوند. در برخی از کاربری های فوق سنگین مانند کاربری های دریایی و صنایع نظامی سیم بکسل ها را همراه با سرتیفیکت خریداری می کنند. البته کلیه مدارک مورد نیاز محدود به سرتیفیکت نبوده و از تست ریپورت ها و آنالیز ها که مشخص کننده متریال و ترکیبات آلیاژی بکار رفته در تولید مفتول های سیم بکسل هستند نیز استفاده می شود.

به منظور ارائه سرتیفیکت فارق از اینکه کارخانه از چه عملیات حرارتی به منظور افزایش قابلیت های مکانیکی سیم بکسل استفاده کرده باشد، رشته های سیم بکسل را بین دو فک بر روی یک دستگاه کشش هیدرولیکی می بندند. این دستگاه قابلیت ایجاد کشش تا چند صد تن بار را داشته و گاهی حتی هر یک از رشته ها را بصورت تک تک بر روی دستگاه می بندند. این تست به دو گونه قابل اجرا است. در روش امنیتی سیم بکسل را تا میزان بار گواه و به مدت حداقل 20 دقیقه تحت کشش قرار می دهند تا مشخص شود که امنیت کاربری در طولانی مدت را تحت کشش در بار گواه دارد. در روش دوم سیم بکسل را تا اندازه ای می کشند که مفتول ها یکی یکی شروع بع پارگی کنند که این روش به منظور مشخص نمودن MBL یا حداقل نیروی گشیختگی سیم بکسل انجام می گیرد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation