آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

پرس سیم بکسل

پرس سیم بکسل
   نوع : پرس    
موجود

خدمات پرس سیم بکسل های مغز فولادی و مغز کنفی توسط دستگاه های پرس پیشرفته با تناژ متناسب با ساختار و قطر سیم بکسل صورت می پذیرد. پرس سیم بکسل به منظور ایجاد اسلینگ سیم بکسل و اتصال ادوات لیفتینگ مانند قلاب، شگل و حلقه فولادی صورت می پذیرد. پرس سیم بکسل دارای حساسیت هایی می باشد بگونه ای که پس از پروسه پرس و ایجاد اسلینگ سیم بکسل تک تک اسلینگ ها بین دو فک مورد تست کشش قرار می گیرند. برای ایجاد اسلینگ سیم بکسل روشهای دیگری بجز پرس سیم بکسل نیز وجود دارد که می توان به گیس بافت اشاره نمود. توان دستگاه پرس بر حسب قطر سیم بکسل و سایز بوش متغیر بوده و با افزایش قطر توان پرس نیز می بایست افزایش پیدا کند.
خدمات سیم بکسل

اتصالات بکار رفته در پرس سیم بکسل

اتصالات بکار رفته در پرس سیم بکسلدر پرس سیم بکسل برخی از اتصالات سیم بکسل بصورت اجباری و برخی دیگر بصورت اختیاری و متناسب با اسلینگی که تولید میشود انتخاب می شوند. از جمله اتصالات اصلی در پرس بوش می باشد که از جنس آلومینیومی و یا برنجی انتخاب میشود که هر دو نیز خواص ضد زنگ دارند. از اتصالات اختیاری می توان به گوشواره Thimble اشاره نمود که پس از تا زدن سیم بکسل میتواند قبل از پرس در داخل چشمی ایجاد شده قرار بگیرد. استفاده از گوشواره نه تنها سبب افزایش مقاومت کششی اسلینگ سیم بکسل میشود، از سایش مفتولهای سیم بکسل با اتصالاتی چون قلاب، شکل و حلقه فولادی که بصورت مستقیم در داخل چشمی اسلینگ قرار میگیرند نیز جلوگیری می کند. شایان ذکر است پرس سیم بکسل امری کاملا مهندسی بوده انتخاب بار و توان دستگاه پرس، سایز و ابعاد اتصالاتی چون گوشواره و مهمتر از همه سایز چشمی ایجاد شده قبل از پرس می بایست با در نظر گرفتن موارد مهندسی صورت پذیرد.

مقایسه پرس سیم بکسل با سوکت زنی سیم بکسل

مقایسه پرس سیم بکسل با سوکت زنی سیم بکسلدو راه عمده برای تولید اسلینگ های سیم بکسلی پرس سیم بکسل و سوکت زنی سیم بکسل می باشند که اغلب به انتخاب کاربران و طبق استاندارد های کاربری انتخاب می شوند. از نظر مقاومت کششی باید کفت اغلب سوکت زنی سیم بکسل و اسلینگ سیم بکسل دو سر سوکت دارای مقاومت کششی بالاتری می باشد اما با توجه به اینکه قیمت سوکت سیم بکسل در مقایسه با متعلقات پرس سیم بکسل بیشتر می باشد قسمت نهایی تمام شده کالا بالاتر خواهد بود. از این رو درخواست مشتریان برای اسلینگ سیم بکسل بصورت پرسی بیشتر از موارد سوکت خورده می باشد.

محصولات جدید جنرال بکسل

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation