آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل روکش دار

سیم بکسل روکش دارسیم بکسل های روکش دار یکی از ابزار های لیفتینگ و اتصال بار محسوب میشوند که معمولا در سایز های پایین مورد استفاده قرار میگیرند. از سیم بکسل روکش دار معمولا در باشگاه های بدنسازی برای اتصال بار به دستگیره و قلاب استفاده میشود. هدف از استفاده از سیم بکسل روکش دار جلوگیری از تماس مستقیم مفتولهای فولادی سیم بکسل با دست و یا سطوح حساس می باشد. سایز ها و رنگ های مختلف سیم بکسل روکش دار در جنرال بکسل موجود می باشند. جنرال بکسل وارد کننده سیم بکسل روکش دار در سایز های مختلف در ایران می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل روکش دار

مغزی سیم بکسل روکش دار معمولا یک سیم بکسل مغز فولادی با ساختار 7X7 می باشد. سیم بکسل های روکش دار در سایز های ریز مختلفی تولید و عرضه میشوند که محبوب ترین آنها سایز 5 به 6 می باشد. سایز مغزی این سیم بکسل 5 میلیمتر می باشد که پس از افزودن روکش پلاستیکی به سایز 6 میلیمتر میرسد. لازم به ذکر است سیم بکسل روکش دار به هیچ وجه مانند سیم بکسل استیل ضد زنگ نمی باشد و با ایجاد خراش و سوراخ شدن روکش پلاستیکی و در معرض رطوبت و آب به سرعت دچار زنگ زدگی میشود. جنرال بکسل وارد کننده سایز های مختلف سیم بکسل روکش دار برای کاربری های مختلف و ارائه دهنده مشاوره خرید و کاربرد سیم بکسل در ایران می باشد.

انواع سیم بکسل روکش دار در جنرال بکسل

سیم بکسل روکش دار ساختار 7X7سیم بکسل روکش دار ساختار 7X7

موجود
سیم بکسل روکش دار باشگاه ورزشیسیم بکسل روکش دار باشگاه ورزشی

موجود

قیمت سیم بکسل روکش دار

سیم بکسل روکش دار اغلب دارای سایز ریز و مغزی از جنس فولادی هستند و روکش آنها نیز از جنس پلی پروپیلن است. قیمت سیم بکسل روکش دار اغلب تابع دو فاکتور سایز و برند می باشد. از آنجا که کیفیت روکش سیم بکسل روکش دار چندان متفاوت نیست این جنس و کیفیت مغزی که با ساختار 7 استرندی و 7 رشته در هر استرند بافته میشود است که تعیین کننده قیمت سیم بکسل روکش دار است. جنرال بکسل تضمین کننده بالاترین کیفیت و کمترین قیمت سیم بکسل روکش دار در ایران می باشد. در تبیین کیفیت مغزی سیم بکسل روکش دار بجز کیفیت مفتول ها و یکنواخت بوده و بدون پلیسه بودن آنها با توجه به اینکه سیم بکسل روکش دار بر روی قرقره دائما در حال باز و بسته شدن می باشد میزان انعطاف از فاکتور های مهم و تاثیر گذار می باشد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2022 | All ights Reserved | General Boxel Corporation