آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

زنجیر صنعتی

زنجیر صنعتیزنجیر صنعتی از ادوات بسیار کاربردی و مهم در لیفتینگ و همچنین با اهداف دیگر می باشد. زنجیر صنعتی هم از جنس فولادی و هم از جنس استنلس استیل و برای کاربری های خاص تحت بارگذاری های کم حتی از جنس آهنی نیز تولید میشود. بسیاری از اتصالات لیفتینگ مانند اسلینگ های زنجیری و جرثقیل های سقفی امروزه بصورت گسترده از زنجیر صنعتی استفاده می کنند. جنرال بکسل وارد کننده زنجیر صنعتی برای صنایع مختلف می باشد. زنجیر فولادی با وجود داشتن مقاومت کششی بالا به سرعت در محیط های مرطوب اکسید می شود و از این رو نیاز به مقاوم سازی سطحی دارد. آبکاری گالوانیزه سرد و گرم، آبکاری داکرومات و فسفاته سازی سطحی که به رنگ مشکی مات دیده می شود از روش های عمومی مقاوم سازی سطحی زنجیر فولادی صنعتی محسوب می شوند.

مشخصات فنی زنجیر صنعتی

زنجیر های فولادی در گرید های مختلف شامل G43, G80, G100, G120 تولید میشوند که با بالا رفتن گرید آنها در قطر برابر مقاومت کششی و تنسایل آن ها نیز بالا میرود و در عوض با افزایش میزان کربن بکار رفته در ساختار فولاد آنها ترد تر و شکننده تر میشوند. جنرال بکسل وارد کننده زنجیر بار خشکه صنعتی در گرید های مختلف فولادی و استیل و ارائه مشاوره قبل از خرید زنجیر صنعتی می باشد. از شکل های عمومی زنجیر فولادی صنعتی می توان به زنجیر فولادی G80 با حداکثر کاربری در لیفتینگ، زنجیر فولادی الواتور و زنجیر لنگر ها اشاره نمود.

انواع زنجیر صنعتی در جنرال بکسل

زنجیر صنعتی فولادی گرید G43زنجیر صنعتی فولادی گرید G43

موجود
زنجیر G80زنجیر G80

موجود
زنجیر 3 متری یک سر قلاب کجزنجیر 3 متری یک سر قلاب کج

موجود
زنجیر 6 متری دو سر قلاب شاخدار فابریکزنجیر 6 متری دو سر قلاب شاخدار فابریک

موجود
زنجیر 9 متری دوسر قلاب شاخدار فابریکزنجیر 9 متری دوسر قلاب شاخدار فابریک

موجود

زنجیر فولادی الواتور

زنجیر های فولادی در شکل ها و استاندارد های مختلفی تولید می شوند. زنجیر فولادی الواتور در واقع دسته ای از زنجیر های صنعتی محسوب می شود که نه برای لیفتینگ بار بلکه بصورت حلقه بر روی ماشین آلات بسته شده و از باکت هایی برای انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد. زنجیر فولادی الواتور دارای دانه هایی با استاندارد ابعادی متفاوت نسبت به زنجیر های فولادی ساده می باشد که طول دانه بلند تر برای ایجاد قابلیت اتصال باکت بر روی دانه های این زنجیر فولادی در فواصل مشخص طراحی شده است. گرید های مختلفی از زنجیر فولادی الواتور در صنایع بکار می رود که پر مصرف ترین انها گرید G80 می باشد. زنجیر فولادی الواتور نیز به روش فورج گرم با برش زدن زنجیر در تکه های برابر و برابر با طول باز شده هر یک از دانه های زنجیر فولادی و عبور از داخل قالب هایی که بصورت منحنی متناسب با شکل دانه های زنجیر فولادی تولید می شوند ایجاد می شود.

اسلینگ زنجیر فولادی

اسلینگ های زنجیر فولادی یکی از مهمترین ابزار آلات در لیفتینگ و برای اسلینگ بار محسوب می شوند. اسلینگ زنجیر فولادی با بکارگیری زنجیر های گرید های G80, G100 و حتی در مواردی از زنجیر فولادی گرید G120 تولید می شوند و بصورت تک شاخه الی 5 شاخه مورد استفاده قرار می گیرند. بر خلاف اسلینگ های سیم بکسلی اسلینگ های زنجیری با طول های متفاوتی از شاخه های زنجیر فولادی تولید می شوند که متناسب با حجم و ابعاد جسم مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالات مختلفی مانند انواع قلاب، انواع شگل و حلقه های فولادی در اتصالات اسلینگ های زنجیری بکار گرفته می شوند. ضریب امنیتی بالایی به سبب کاربری لیفتینگ در مرحله تست اسلینگ زنجیر فولادی مورد استفاده قرار می گیرند.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation