آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

جرثقیل سقفی

جنرال بکسل وارد کننده انواع جرثقیل سقفی دستی و برقی در تناژ مختلف و با برند های مختلف بصورت نو و دسته دوم می باشد. خدمات تعمیرات انواع جرثقیل سقفی شامل تعویض قطعات الکتریکی و تعمیرات اجزای مکانیکی در کوتاهترین زمان می باشد. جرثقیل سقفی 2 کاره، 4 کاره و دروازه ای 6 کاره با برند های کیتو KITO، دماگ DEMAG و برندهای مختلف کره ای و چینی موجود می باشد. جرثقیل های سقفی ابزار آلاتی کارگاهی و کارخانه ای می باشند که برای لیفتینگ بار نیاز به یک سطح اتکای سقفی در بالا دارند که این سطح هم می تواند به شکل قلاب برای جرثقیل های دو کاره و هم بصورت ریل های سقفی و یا دروازه ای برای جرثقیل های سقفی 4 کاره باشد.

جرثقیل سقفی Hoist در ظرفیت های وزنی مختلفی از 200 کیلوگرم الی 60 تن تولید می شود و بر حسب شرایط کاری و باری می تواند در انواع مختلفی بکار گرفته شود. دسته بندی های متنوعی برای جرثقیل های سقفی وجود دارد که به قرار زیر هستند.

جرثقیل سقفی تک سرعته و دو سرعته

جرثقیل های برقی زنجیری مجهز به یک الکتروموتور قدرتمند هستند که با گردش خود اجزای گیربکس را به حرکت در می آرود. سرعت عملکرد جرثقیل های برقی می تواند بصورت ثابت و یا بصورت دو سرعته باشد. جرثقیل های تک سرعته از الکتروموتور های معمولی در اتصال خود استفاده می کنند حال آنکه جرثقیل سقفی دو سرعته دارای الکتروموتور هایی با دو سیم پیچ است. این الکتروموتور ها این امکان را فراهم می کنند که بار با دو سرعت مختلف برای جایگذاری دقیق در نقطه و موقعیت مشخص پایین آید. در واقع سرعت بالای جرثقیل های دو سرعته تقریبا با سرعت جرثقیل سقفی تک سرعته برابر است اما سرعت کند آن بسیار آهسته بوده و امکان را برای اپراتور فراهم می آورد تا بار را در موقعیت دقیق قرار دهد. دسته کنترل جرثقیل سقفی دو سرعته دارای دکمه ای است که بصورت دو مرحله ای عمل می کند.

جرثقیل دستی
جرثقیل دستی
تعمیرات جرثقیل دستی
تعمیرات جرثقیل دستی
جرثقیل برقی
جرثقیل برقی
اتصالات جرثقیل
اتصالات جرثقیل

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation