آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

ادوات لیفتینگ

جنرال بکسل وارد کننده کلیه ادوات لیفتینگ و حمل بار شامل انواع تیفور، پولیفت، جرثقیل سقفی، تسمه حمل بار و تسمه جغجغه، انواع جک و جک پالت، سیم بکسل، زنجیر، مگنت های صنعتی و طناب می باشد. ادوات لیفتینگ با برند های مختلف ساخت کشورهای ژاپن، کره و چین و در تناژ مختلف موجود می باشد.

مگنت صنعتی
مگنت صنعتی
پولیفت
پولیفت
تعمیرات مگنت صنعتی
تعمیرات مگنت صنعتی
تیفور
تیفور
تسمه حمل بار
تسمه حمل بار
وینچ
وینچ
بالانسر
بالانسر
باسکول دیجیتال
باسکول دیجیتال

مقایسه قابلیت لیفتینگ بار وینچ و جرثقیل

وینچ ها قابلیت لیفتینگ بار به میزان بسیار محدودتری نسبت به جرثقیل های سقفی برقی دارند. در حالی که هم وینچ برقی و هم جرثقیل برقی از نیروی الکتریسیته به منظور لیفتینگ بار استفاده می کنند، وینچ های برقی اغلب با برق 3 فاز عمل کرده حال آنکه جرثقیل های برقی اغلب بصورت 3 فاز تولید می شوند. البته تنها دلیل تفاوت در قابلیت های لیفتینگ وینچ و جرثقیل تعداد فاز و نیروی مجرکه الکتریکی نمی باشد.

وینچ های برقی که اغلب تا ظرفیت وزنی 2 تن تولید می شوند تنها از یک رشته سیم بکسل بصورت آویز در اتصال استفاده کرده که جمع کردن ان به دور درام نیاز به نیروی الکتریکی و گیربکس قدرتمندی دارد. این در حالی اس که ساختمان جرثقیل سقفی برقی سیم بکسلی بگونه ای طراحی شده است که در واقع دو رشته سیم بکسل در دو سمت درام و بر روی یک قرقره جرثقیل با بار درگیر می شوند و عملکردی شبیه به موتور آسانسور که در یک سمت کابین و در سمت دیگر وزنه های تعادل را دارد در اتصال جرثقیل برقی سیم بکسلی پیش می آید. البته تفاوت بزرگ دیگری نیز بین وینچ های برقی و جرثقیل های برقی وجود دارد. در حالی که وینچ های برقی بصورت پیچ شده و اتصال ثابت مورد استفاده قرار می گیرند، جرثقیل های برقی اغلب بصورت 4 کاره و دارای ترولید برای انتقال افقی بار نیز هستند.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation