آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

اتصالات سیم بکسل

اتصالات سیم بکسلاتصالات سیم بکسل دارای تنوع بسیار گسترده ای از شکل، سایز، قابلیت وزنی، استاندارد ها، برند های تولید کننده و متریال بکار رفته می باشد. گستردگی شکل و طراحی اتصالات سیم بکسل بسیار وسیع بوده و شامل انواع قلاب، قلاب گردان، قلاب کارابین، انواع شگل ها، بست سیم بکسل، رابط سیم بکسل، حلقه فولادی، گوشواره، مهارکش و دیگر انواع اتصالات سیم بکسل می باشد. قویترین و معتبر ترین برند تولید کننده اتصالات سیم بکسل در دنیا برند آمریکایی کروزبی می باشد که کیفیت محصولات این شرکت بیش از هر تولید کننده دیگری در دنیا شهرت دارد. جنرال بکسل وارد کننده انواع اتصالات سیم بکسل از جنس فولادی و استنلس استیل در ایران می باشد.

مشخصات فنی اتصالات سیم بکسل

سه دسته بندی کلی از نظر متریال برای اتصالات سیم بکسل می توان ارائه نمود که عبارتند از اتصالات سیم بکسل فولادی که این اتصالات از جنس فولادی یا آلیاژ فولادی هستند و اتصالات سیم بکسل استیل که از جنس استنلس استیل در دو گرید 304 و 316 تولید میشوند. قابلیت وزنی اتصالات سیم بکسل نه تنها تحت تاثیر متریال بکار رفته در آنها بلکه در درجه بالاتر تحت تاثیر عملیات حرارتی سخت کاری، شکل و انحنای بکار رفته در طراحی که هر دو وابسته به تکنولوژی تولیدی و برند های تولید کننده اتصالات سیم بکسل هستند. جنرال بکسل مرکز تخصصی اتصالات سیم بکسل و مشاوره دهنده فنی قبل از خرید این اتصالات می باشد.

انواع اتصالات سیم بکسل در جنرال بکسل

اتصالات سیم بکسل فولادیاتصالات سیم بکسل فولادی

موجود
اتصالات سیم بکسل استیلاتصالات سیم بکسل استیل

موجود
اتصالات پرس سیم بکسلاتصالات پرس سیم بکسل

موجود
اتصالات سوکت زنی سیم بکسلاتصالات سوکت زنی سیم بکسل

موجود
سوکت سر بستهسوکت سر بسته

موجود
سوکت سر بازسوکت سر باز

موجود
وایر لاکوایر لاک

موجود

نحوه انتخاب اتصالات سیم بکسل

اتصالات سیم بکسل اغلب در تولید اسلینگ سیم بکسل و یا زنجیر مورد استفاده قرار می گیرند چرا که بسیاری از این اتصالات با اتصالات زنجیر و جرثقیل ها نیز یکسان هستند. انتخاب اتصالات سیم بکسل معمولا با در نظر گرفتن تناژ و قابلیت های وزنی آنها صورت می پذیرد. باید در نظر گرفت اغلب اتصالات سیم بکسل با ضریب مینتی بالا حداقل 3:1 تولید میشوند اما با این حال امنیت اتصال حکم می کند که انتخاب وزنی و تناژی اتصالات سیم بکسل بگونه ای باشد که ظرفیت اسمی اتصالات از میزان بار کمتر باشد. البته بجز تناژ و ظرفیت وزنی شرایط محیطی نیز در انتخاب مناسب اتصالات سیم بکسل نقش دارد. در مناطق با ضریب رطوبتی بالا در بسیاری از مواقع نه تنها از سیم بکسل استیل بلکه از اتصالات استیل سیم بکسل استفاده میشود.

قیمت اتصالات سیم بکسل

قیمت اتصالات سیم بکسل حتی در سایز برابر می تواند نغییرات زیادی داشته باشد و این از تفاوت زیاد در کیفیت تولیدات این محصولات ناشی میشود. قیمت اتصالات سیم بکسل تابع فاکتور های متعددی می باشد که برخی از آنها به قرار زیر هستند


  • سایز و تناژ: در مورد اتصالات سیم بکسل همواره دو مشخصه مکانیکی سایز و تناژ مطرح می باشد که منظور از سایز سایزی از سیم بکسل و یا زنجیر است که به این اتصالات متصل میشود. با بالا رفتن سایز و تناژ قیمت اتصالات سیم بکسل نیز بالا می رود.
  • متریال: متریال بکار رفته در تولید اتصالات سیم بکسل جزو مواردی است که بصورت مستقیم و به میزان زیادی بر روی قیمت اتصالات سیم بکسل تاثیر می گذارد. قیمت اتصالات استنلس استیل از اتصالات فولادی بالاتر می باشد. البته اتصالات از جنس استیل دارای محدودیت های وزنی هستند و تنسایل آنها به اندازه اتصالات سیم بکسل فولادی بالا نمی رود.
  • برند تولید کننده: برند های تولید کننده اتصالات سیم بکسل نشان از توان، طول عمر و استحکام و به تبع آن ضریب امنیتی استفاده از این اتصالات دارد. قیمت اتصالات سیم بکسل با برند های معتبری مانند CROSBY , YALE که هر دو محصول آمریکا هستند بسیار بالاست.

علاوه بر موارد یاد شده نوع و کیفیت آبکاری، نوع اتصالات فنری و پیچ و مهره ای بکار رفته نیز نقش موثری بر قیمت اتصالات سیم بکسل دارند. جنرال بکسل تضمین کننده کیفیت و مناسب ترین قیمت این اتصالات در ایران می باشد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation