آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

تعمیرات مگنت صنعتی

تعمیرات مگنت صنعتیتعمیرات مگنت صنعتی نیاز به هزینه اندکی دارد. اغلب مگنت های صنعتی با ضمانت عرضه شده و دارای طول عمر بسیار بالایی می باشند بگونه ای که مگنت ها بصورت مادام العمر فروخته میشوند. با این وجود در عین طول عمر بسیار بالایی که دارند گاها نیاز به تعمیر پیدا می کنند. مگنت صنعتی در تناژ مختلفی تولید میشود که حتی قابلیت افزایش تناژ آنها نیز وجود دارد. جنرال بکسل عرضه خدمات تعمیرات مگنت صنعتی در کوتاهترین زمان

مشخصات فنی تعمیرات مگنت صنعتی

مگنت صنعتی ابزاری برای لیفتینگ قطعات فولادی می باشد که با طول عمر بسیار بالایی تولید میشود. تعمیرات مگنت صنعتی به ندرت صورت می گیرد چرا که دارای ساختمان بسیار ساده ای هستند اما به هر حال مانند دیگر قطعات صنعتی دچار اشکالاتی در عملکرد میشوند و نیاز به تعمیر پیدا می کنند. هزینه تعمیرات مگنت صنعتی پس از بازرسی کامل و مشخص شدن عدم عملکرد آنها براورد می شود. بازبینی و تعمیرات مگنت صنعتی در جنرال بکسل.

انواع تعمیرات مگنت صنعتی در جنرال بکسل

خدمات تعمیرات مگنت صنعتی چینیخدمات تعمیرات مگنت صنعتی چینی

موجود

قیمت تعمیرات مگنت صنعتی چگونه محاسبه میشود

بسته به اینکه مگنت بصورت کلی از کار افتاده باشد و با گرداندن اهرم هیچ عکس العملی نداشته باشد، یا اینکه توان جذب فلز آن کاهش پیدا کرده باشد و دارای توان لیفتینگ پایینتر از توان اسمی خود داشته باشد و یا اینکه بخشی از بدنه و یا اهرم مگنت دچار ضربه یا شکست شده باشند قیمت تعمیرات مگنت صنعتی تغییر می کند. شایان ذکر است در صورتیکه با گرداندن اهرم مگنت عکس العمل دارد اما توان لیفتینگ کمتری نسبت به توان اسمی دارد می توان دلایل بسیار متعددی بجز ایراد در کار و ساختار اهرم بیان نمود و ممکن است مگنت نیازی به تعمیر نداشته باشد. دلایلی چون وجود انحنا در سطح فلزات، کم بودن ضخامت لایه ای فلزات و خلوص پایین فلز می توانند در از جمله این دلایل باشند. جنرال بکسل ارائه دهنده خدمات بازبینی و تعمیرات مگنت صنعتی در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه می باشد.

فرایند و مراحل تعمیر مگنت صنعتی چیست؟

مگنت های صنعتی اغلب ماشین آلاتی با طول عمر کاری بسیار بالا و فاقد کیت های الکتریکی هستند. از این رو در صورتیکه مگنت با مشکلات فنی روبرو شود تعمیرات آن بصورت مکانیکی و پس از بازبینی صورت می پذیرد. در اغلب موارد مگنت صنعتی با مشکل اهرم روبرو می شود بدین معنا که یا اهرم آن که از جنس خشک و ترد است دچار شکستگی می شود و یا به سبب کارکرد در محیط هایی با گرد و غبار بالا و جذب غبار توسط گریس و روغن مگنت حرکت اهرم بسیار سخت صورت می پذیرد.

بازبینی، شستشوی روغن و گریس مگنت و گریس کاری مجدد اهرم برای حرکت روان تر در اغلب موارد از بخش های همیشگی مربوط به سرویس و تعمیزات مگنت صنعتی محسوب می شود. گروه صنعتی جنرال بکسل ارائه دهنده خدمات سرویس و تعمیر انواع ماشین آلات صنعتی از جمله مگنت های صنعتی است.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation