آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل ریز بار

سیم بکسل ریز بارسیم بکسل ریز بار در واقع اشاره به سایز های بسیار پایین سیم بکسل از قطر 1 میلیمتر به بالا دارد. سیم بکسل رویز بار در پایین ترین سایز بصورت تک استرندی تولید شده و در سایز های بزرگتر با ساختار 7 استرندی بکار گرفته می شود. در ساختار سیم بکسل ریز بار از مفتول های بسیار باریک که به رنگ نقره ای براق هستند و دارای آبکاری سطحی گالوانیزه سرد هستند استفاده شده است. در اغلب موارد سیم بکسل ریز بار بر روی قرقره های 1000 متری که از جنس پلاستیکی تولید شده اند عرضه می شود. در برخی از کاربری ها نیز سیم بکسل ریز بار را بصورت روکش دار مورد استفاده قرار می دهند. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده انواع مختلف و گرید های مختلف سیم بکسل ریز بار در ایران می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل ریز بار

سیم بکسل ریز بار هم در گرید ها و تنسایل های فولادی که البته دارای الکتروپلیت با فلز زینک یا روی هستند و هم در گرید های استنلس استیل وارد بازار می شود. ساختار تک استرندی 1X7 برای پایین ترین سایز ها و ساختار 7X7 که در واقع از یک سیم بکسل مغزی 1X7 در مغزی آن استفاده شده است ساختار های عمومی سیم بکسل ریز بار را مشخص می کنند. از سیم بکسل ریز بار بعنوان مغزی سیم بکسل های روکش دار نیز استفاده می شود که دارای کاربری های صنعتی و غیر صنعتی مانند کاربری های باشگاهی هستند. تنسایل مقاومت کششی سیم بکسل ریز بار می تواند بر حسب نیاز و با برند های متفاوت از 1560 الی 1960 متغیر باشد. مشاوره خرید و استعلام قیمت سیم بکسل ریز بار در بازرگانی جنرال بکسل که واردات عمده این محصولات را انجام می دهد صورت می پذیرد.

انواع سیم بکسل ریز بار در جنرال بکسل

سیم بکسل ساختار 1X7 ریز بارسیم بکسل ساختار 1X7 ریز بار

موجود

موارد کاربری سیم بکسل ریز بار

در صنایع مختلفی از سیم بکسل های ریز بار استفاده می شود اما کاربری عمده آنها در صنایع خودرو سازی می باشد. در سیستم های ترمز خودرو ها از سیم بکسل ریز بار در سایز های مختلف در اتصالات ترمز استفاده می شود. همچنین در سیستم های کنترل آینه خودرو ها سیم بکسل ریز بار بکار گرفته می شود. البته کاربری این سیم های فولادی محدود به صنایع خودرو سازی نبوده و در گل خانه ها و در بسیاری از کاربری های صنایع سبک و سنگین مورد استفاده قرار می گیرند.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation