آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل کلایمر

سیم بکسل کلایمرسیم بکسل کلایمر گونه ای از سیم بکسل های فولادی می باشد که کاربردی منحصر به فرد داشته و مانند دیگر ساختار های سیم بکسل کاربرد عمومی ندارد. سیم بکسل کلایمر بیشتر برای انجام خدمات نمای ساختمان مانند شستشوی نما مورد استفاده قرار میگیرد. البته در زمینه های ورزشی برای اتصال کوه نوردان در سنگ نوردی و همچنین در موارد امنیتی برای آویز تک تیر انداز ها به ساختمان ها نیز از سیم بکسل کلایمر استفاده میشود. جنرال بکسل وارد کننده انحصاری سیم بکسل کلایمر در سایز های مختلف و با ساختار های مختلف می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل کلایمر

سیم بکسل کلایمر ساختاری 4 استرندی دارد که تعداد مفتول بکار رفته در استرند های آن متفاوت می باشد. بطور کلی 3 ساختار 4 استرندی مختلف برای سیم بکسل کلایمر تعریف شده است که از جنس فولادی و مغز الیافی می باشند. در میان سه ساختار مختلف سیم بکسل کلایمر ساختار 4X31 بیشترین مصرف را دارد. جنرال بکسل مشاوره دهنده خرید سیم بکسل کلایمر برای کاربری های ورزشی و ساختمانی در سایز های مختلف می باشد.

انواع سیم بکسل کلایمر در جنرال بکسل

سیم بکسل کلایمرسیم بکسل کلایمر

موجود

قیمت سیم بکسل کلایمر

سیم بکسل کلایمر دارای بافت بسیار ویژه ای می باشد و از این حیث دارای تفاوت هایی با بافت های عمومی سیم بکسل بوده و قیمت سیم بکسل کلایمر با توجه به کمبود میزان تولید و تکنولوژی ویژه بکار رفته در تولید اندکی بالا می باشد. علاوه بر این با توجه به اینکه از سیم بکسل کلایمر برای آوریزان شدن افزاد در ارتفاعات استفاده میشود استاندارد های بکار رفته در تولید آن بسیار دقیق بوده که خود سبب بالا رفتن قیمت سیم بکسل کلایمر می شود. جنرال بکسل تضمین دهنده پایینترین قیمت سیم بکسل کلایمر در ایران می باشد.

نوع بافت سیم بکسل کلایمری

سیم بکسل های کلایمری دارای بافتی بسیار خاص می باشند. بگونه ای که از ترکیب دو بافت سیم بکسل وارینگتون و سیل در تولید انها استفاده می شود. این امر سبب می شود هم قابلیت های بالای کششی سیم بکسل های وارینگتون را در کنار انعطاف مناسب بافت سیل دارد. بطور کلی از 3 قطر مختلف مفتول در ساختار سیم بکسل کلایمر استفاده شده است که بالاترین قطر این مفتول ها در لایه بیرونی قرار گرفته که دارای حداکثر مقاومت سایشی است.

ضریب امنیتی در کاربری سیم بکسل کلایمری

در کاربری سیم بکسل های صنعتی، زنجیر و کلیه ادوات لیفتینگ فاکتوری به نام ضریب امنیتی تعریف می شود. با توجه به کاربری حساس و امنیتی سیم بکسل کلایمر ضریب امنیتی بالایی می بایست لحاظ گزدد. در واقع تست کیفی و عملکرد سیم بکسل ها با بستن متراژ مشخصی از سیم بین دو فک بسیار قدرتمند صورت می پذیرد که این دو فک بصورت کنترل شده ای شروع به کشش سیم بکسل می کنند. میزان کشش وارد شده بر روی مانیتور قابل رویت می باشد که به تست تنسایل انواع سیم بکسل از جمله سیم بکسل های کلایمر شناخته می شود.

در تست تنسایل سیم بکسل های کلایمر میزان تنسایل برابر با حداکثر تنش کششی وارده بر سیم بکسل در مرحله شکست و پارگی کامل می باشد. اما مفهئم از ضریب امنیتی سیم بکسل کلایمر در واقع انتخاب تنها کسری از تنسایل واقعی بعنوان تنسایل اسمی سیم بکسل می باشد. این کسر می تواند با مخرج های مختلفی از 2 الی 5 باشد که بدین ترتیب ضریب امنیتی سیم بکسل کلایمر را 2:1، 5:2 و گاهی حتی 5:1 انتخاب می کنند. هر اندازه ضریب امنیتی با نرخ تبدیل بالاتری مشخص شده باشد اطمینان از کاربری سیم بکسل کلایمر در توان وزنی مشخص بالاتر می رود.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation