آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

تیفور

تیفورفروش تیفور بعنوان ابزاری ساده و قدرتمند در کشش و حمل بار در تناژ مختلف و متناسب با کاربری های مختلف صورت می پذیرد. تیفور با نام انگلیسی Tifor در واقع ابزاری مکانیکی است که طی جنگ جهانی برای اولین بار طراحی و مورد بهره برداری قرار گرفت. بازرگانی جنرال بکسل فروش تیفور در تهران و شهرستان همراه با کلیه متعلقات و با برند های مختلف همراه با خدمات پس از فروش با برند های مختلف چینی، ژاپنی و آلمانی. در حال حاضر اغلب تیفور های موجود در بازار ایران چینی بوده که تحت استاندارد های بالایی تولید شده اند.

مشخصات فنی تیفور

تیفور وسیله ای است که با حرکت اهرم کار می کند. تیفور ها قابل حمل و نقل بوده و در یک طرف از طریق قلای و سیم بکسل به یک سطحی متصل شده و با حرکت اهرم به کشش سیم بکسل در طرف دیگر و جمع کردن آن می پردازند و از این طریق منجر به کشش و یا لیفت بار می شوند. تیفور ها کارکردی شبیه به پولیفت دارند هر چند تیفور از سیم بکسل بعنوان ابزار اتصال استفاده می کند حال آنکه در اغلب پولیفت ها از زنجیر استفاده شده است. تیفور ها به سبب استفاده از متراژ های مختلف سیم بکسل و با توجه به قابلیت موقعیت گذاری دقیق در صنایع بعنوان ابزاری حرفه ای برای حفظ موقعیت بار در مختصاتی دقیق مورد استفاده قرار می گیرند. فروش تیفور با بدنه های آلومینیومی، پدنی و فولادی طبق استاندارد های تولید کنندگان مختلف صورت می پذیرد.

انواع تیفور در جنرال بکسل

تیفور 1600 کیلوگرمی Super Tilتیفور 1600 کیلوگرمی Super Til

موجود
تیفور سیم بکسلی 3.2 تنتیفور سیم بکسلی 3.2 تن

موجود
تیفور دستی 800 کیلوگرمتیفور دستی 800 کیلوگرم
800 Kg
موجود

فروش تیفور Super Til

فروش تیفور Super Til در سری های S-7 , S-15 و S-35 با قابلیت های بارگذاری مختلف و تولید شکور ژاپن تحت برند KOYO می باشد. تیفور Super Til در هر سه حالت قابلیت جابجایی بار به میزان 3 متر در دقیقه را دارد که حداکثر تناژ بارگیری در حالت عمودی و طی فرایند لیفتینگ در آنها کمتر از میزان کشش بر روی سطح و تحت شیب می باشد. فروش تیفور Super Til تا تناژ 1600 کیلوگرم با بدنه از جنس SS41 و در تناژ 3200 کیلو گرم با یدنه آلومینیومی صورت می پذیرد. کلیه تیفور ها همراه با پین امنیتی عرضه می شوند. جنرال بکسل عرضه کننده برند های مختلف تیفور با قیمت مناسب در ایران می باشد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2022 | All ights Reserved | General Boxel Corporation