آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

اتصالات جرثقیل

اتصالات جرثقیلبازرگانی جنرال بکسل عرضه کننده انواع جرثقیل های سقفی دستی و برقی و کلیه متعلقات وابسته به جرثقیل های 4 کاره و 6 کاره در ایران می باشد. انواع ریل ها و ترولی های دستی و زنجیری دستی متناسب با توان و قدرت جرثقیل سقفی عرضه می شوند. جرثقیل های سقفی در انواع بسیار متنوعی شامل جرثقیل های دستی و برقی، جرثقیل های سیم بکسلی و زنجیری تولید می شوند و هر یک دارای متعلقات مختلفی برای اتصال به بار و یا اتصال از بالا دارند. اتصال به بار جرثقیل های سقفی اغلب با بکارگیری قلاب های هوک و یا قلاب گردان صورت می پذیرد حال آنکه اتصال از بالا و بر روی سقف بسته به اسنکه جرثقیل دو کاره باشد و یا چهار کاره متفاوت خواهد بود. جرثقیل های دو کاره از قلاب سقفی و جرثقیل های سقفی چهار کاره برای اتصال از بالا از ترولی استفاده می کنند. تناژ اتصالات جرثقیل می بایست متناسب با تناژ لیفتینگ بار جرثقیل انتخاب شده باشد.

مشخصات فنی اتصالات جرثقیل

ریل های سقفی که برای اتصاالت جرثقیل ها بکار می روند بصورت دستی، زنجیری دستی و برقی عرضه می شوند. این ریل ها و ترولی ها با برند های مختلفی عرضه می شوند که معتبرترین این برند ه که به تولید ریل های دستی و زنجیری می پردازد برند ویتال ژاپن است. اتصالات جرثقیل های سقفی برای داشتن حداکثر مقاومت کششی می بایست از گرید های بالای فولادی تولید شده باشند. در اغلب موارد از گرید G80 فولاد در تولید انواع قلاب اتصالات جرثقیل استفاده می شود.

ترولی های سقفی اتصالی جرثقیل های برقی چهار کاره از مهمترین اتصالات جرثقیل برقی محسوب می شوند. ترولی جرثقیل در انواع مختلف ساده (دستی) ، ترولی های زنجیری و ترولی برقی تولید می شوند. ترولی های دستی و زنجیری اغلب در اتصالات جرثقیل دستی و ترولی های برقی در اتصالات جرثقیل سقفی برقی مورد استفاده قرار می گیرند.استفاده از ترولی در اتصالات جرثقیل های چهار کاره قابلیت انتقال افقی بار پس از لیفتینگ را برای جرثقیل ها فراهم می کند.

انواع اتصالات جرثقیل در جنرال بکسل

ریل دستی جرثقیلریل دستی جرثقیل

موجود
ریل زنجیری دستیریل زنجیری دستی

موجود
ترولی برقی جرثقیل سقفیترولی برقی جرثقیل سقفی

موجود
قلاب هرزگرد جرثقیلقلاب هرزگرد جرثقیل

موجود

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation