آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

تعمیرات جرثقیل دستی

تعمیرات جرثقیل دستیتعمیرات جرثقیل دستی با برند های مختلف در کوتاهترین زمان صورت می پذیرد. با توجه به ساختار ساده ای که دارند تعمیرات جرثقیل دستی پس از عیب یابی در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه صورت می پذیرد. جنرال بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل و اتصالات لیفتینگ با دارا بودن کادری مجرب آماده ارائه خدمات تعمیرات جرثقیل دستی می باشد. جنرال بکسل عرضه کننده خدمات تعمیرات جرثقیل دستی در ایران می باشد.

مشخصات فنی تعمیرات جرثقیل دستی

تعمیرات جرثقیل دستی معمولا پس از بازرسی دقیق دستگاه صورت می پذیرد. معمولا با یک سرویس ساده و یا در صورت از بین رفتن قطعات داخلی مانند خورده شدن شفت و یا از بین رفتن بلبرینگ با تعویض این قطعات تعمیرات جرثقیل دستی بسیار ساده و کم هزینه صورت می پذیرد. اکثر قطعات اصلی جرثقیل های دستی توسط نمایندگان پخس این دستگاه ها وارد میشوند پس از براورد هزینه برخی قطعات تعمیر و برخی قطعات با قطعات اصلی تعویض میشوند. تعمیرات تخصصی جرثقیل دستی در جنرال بکسل.

انواع تعمیرات جرثقیل دستی در جنرال بکسل

تعمیرات جرثقیل دستی ویتال VITALتعمیرات جرثقیل دستی ویتال VITAL
0.5 - 25
موجود
تعمیرات جرثقیل دستی هرینگتونتعمیرات جرثقیل دستی هرینگتون
0.5-5
موجود

مراحل تعمیرات جرثقیل دستی

جرثقیل های دستی به سبب مکانیزم بسیار ساده ای که دارند دلایل خرابی آنها کاملا مشخص می باشد. از آنجا که در تعمیرات جرثقیل دستی نیازی به تعویض کیت الکتریکی نمی باشد چرا که به کل فاقد این کیت ها هستند هزینه تعمیرات آنها نیز پایین تر است. در اغلب موارد دلیل از کار افتادن، هرز شدن، صداهای نا متعارف یا پله کردن جرثقیل دستی خورده شدن چرخدنده ها و یا از بین رفتن ساچمه های بلبرینگ می باشد. در چنین مواردی در صورتی که تعمیر مکانیکی قطعات مقدور باشد با تعمیر و در غیر این صورت با تعویض این قطعات صورت می پذیرد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation