آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

پولیفت

پولیفتپولیفت ها جزو ادوات لیفتینگ و همچنین ادوات کشنده دسته بندی میشوند که تنها بصورت منوال یا دستی تولید میشوند. پولیفت ها دارای گستردگی از نظر ظرفیت لیفتینگ بوده و معمولا در تناژ 0.5 الی 10 تن تولید میشوند. برند های مختلفی در دنیا به تولید پولیفت مشغول هستند که مطرح ترین آنها ویتال VITAL ژاپن می باشد.

مشخصات فنی پولیفت

پولیفت ها بیشتر از آنکه جزو ادوات لیفتینگ محسوب شوند جزو ادوات کشنده و نگهدارنده دسته بندی میشوند. در سازه های ساختمانی از پولیفت ها برای نگهداشتن سازه های فلزی و غیر فلزی با قلاب کردن پولیفت به بخش صلب اجسام استفاده می کنند. از این رو یکی از کاربردهای گسترده پولیفت به عنوان کاهنده تنش فشاری می باشد. اغلب پولیفت ها دارای زنجیر اتصال هستند، هر چند برخی از پولیفت ها با سیم بکسل نیز طراحی می شوند. برند VITAL اصلی ژاپن یکی از تولید کنندگان پولیفت های با کیفیت در دنیا می باشد. هر چند نمونه های طرح آن نیز در بازار های جهانی به وفور یافت میشود.

انواع پولیفت در جنرال بکسل

پولیفت ویتال VITAL ژاپنپولیفت ویتال VITAL ژاپن
6.3 TON
موجود
پولیفت 1.6 تن ویتالپولیفت 1.6 تن ویتال
1.6 TON
موجود
پولیفت 3.2 تن ویتال VITAL ژاپنپولیفت 3.2 تن ویتال VITAL ژاپن
3.2 تن
موجود
پولیفت 800 کیلویی طرح ویتالپولیفت 800 کیلویی طرح ویتال

موجود
پولیفت زنجیری 6.3 تن طرح ویتالپولیفت زنجیری 6.3 تن طرح ویتال

موجود

موارد کاربری پولیفت زنجیری

پولیفت های زنجیری دامنه حرکتی محدودتری نسبت به دیگر ادوات لیفتینگ و کشش بار دارند. در اغلب موارد زنجیر پولیفت پس از اتصال دامنه حرکتی 1.5 متری دارد و از این رو از پولیفت زنجیری اغلب در مواردی استفاده می شود که نیاز به جابجایی محدود بار و تا تناژ 6 تن باشد. از موارد کاربری پولیفت ها قرار دادن دکل ها در موقعیت مکانی و تحت زاویه دقیق می باشد. در واقع در این نوع کاربری دامنه و بازه 1.5 متری تغییر طول زنجیر پولیفت نیاز کاربری در قرارگیری دقیق دکل در موقعیت مشخص را فراهم می آورد.

از پولیفت ها برای لیفتینگ بار بصورت آویز نیز می توان استفاده کرد و به نوعی کاربری های مشابه با جرثقیل دستی را نیز فراهم می کنند که از موارد کاربری به این شکل می توان در جابجایی کابین های آسانسور پیش از اتصال موتور آسانسور نام برد. علاوه بر این خودرو هایی که دچار تصادف شده و به قولی شاسی آنها جمع شده باشد نیز اغلب با تغییر طول کم و به منظور شاسی کشی در تعمیرگاه ها نیز از پولیفت در تناژ مختلف استفاده می شود.

یکی از کاربری های خاص پولیفت زنجیری کاربری در بسته بندی باندل ها می باشد. در مواقع در کارخانجات فولاد پس از تولید میلگرد ها و قوطی ها برای قراردادن چند شاخه از قوطی یا میل گرد که تشکیل یک باندل را می دهند به ابزاری قدرتمند نیاز است که در این کاربری در بسیاری از موارد از پولیفت های زنجیری استفاده می شود. در واقع پولیفت ها با دارا بودن اتصال زنجیر خشکه G80 هم قابلیت کششی بالایی ایجاد می کنند و هم طول عمر و دوام بالایی دارند.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation