آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

بشکه گیر

بشکه گیرقلاب بشکه گیر ابزاری برای لیفتینگ انواع بشکه می باشد که بصورت متصل با زنجیر بصورت دوبل یا تک کار می کند. جنس قلاب بشکه گیر از فولاد می باشد. بشکه گیر ها اغلب همراه با جرثقیل های برقی که گاه زنجیری و گاه سیم بکسلی هستند و بصورت اسلینگ برای لیفتینگ بکار گرفته می شوند. در حالی که اغلب بشکه گیر ها دو رشته هستند برخی نمونه های آنها بصورت 4 رشته نیز تولید می شود. البته به جز نمونه های ساده بشکه گیر که برای لیفتینگ بشکه های فلزی بکار گرفته می شوند نوعی بشکه گیر به شکل بغل گیر و نمونه هایی خاص از بشکه گیر ها که برای بشکه های پلیمری مورد استفاده در انتقال اسید ها هستند نیز استفاده می شود.

مشخصات فنی بشکه گیر

بازرگانی جنرال بکسل عرضه کننده انواع قلاب بشکه گیر از جنس های فولادی G80 , G100 و در سایز های مختلف می باشد. بشکه گیر ها متناسب با وزن و سایز بشکه و زنجیر متصل انتخاب می شوند و دارای لبه های تخت برای درگیری بیشتر با لبه بشکه و خفظ تعادل بیشتر می باشند. با توجه به محدودیت وزنی بارگیری بشکه های فولادی که اغلب 1 الی 2 تن می باشد حداکثر ظرفیت وزنی بشکه گیر ها نیز 2 تن است. پر کاربردترین نوع بشکه گیر نوع زنجیری 1 تن آن می باشد که خود دارای وزن 3.5 کیلوگرم است. این بشکه گیر دارای زنجیر هایی به طول 48.5 سانتی متر بوده و از زنجیر فولادی خشکه G80 سایز 6 میلیمتری در اتصال استفاده می کند. در کاربری بشکه گیر در زمان لیفتینگ دو فک متحرک این اتصال در دو سمت و یا 4 سمت بشکه به دور لبه ها قلاب شده و به لیفتینگ آن می پردازند.

انواع بشکه گیر در جنرال بکسل

بشکه گیر فولادیبشکه گیر فولادی

موجود
اسلینگ زنجیری لیفتینگ بشکهاسلینگ زنجیری لیفتینگ بشکه

موجود
بشکه گیر زنجیری 4 رشتهبشکه گیر زنجیری 4 رشته

موجود

مشخصات عددی بشکه گیر ها

بشکه گیر ها هم بصورت دو رشته برای گرفتن دو سمت بشکه و هم بصورت 4 رشته برای گرفتن 4 سمت بشکه تولید می شوند. در اغلب موارد حداکثر ظرفیت وزنی بشکه گیر 1 تن مشخص شده و از رشته های زنجیر فولادی در گرید G80 و در سایز 6 میلیمتر در تولید این ابزار لیفتینگ بار استفاده می شود. بشکه گیر های 2 رشته دارای وزن 3.5 کیلوگرم هستند که شامل فک های قلاب و حلقه فولادی نیز می شود. ارتفاع زنجیر های اتصالی بر روی بشکه گیر 48.5 سانتی متر بوده و ارتفاع هر یک از قلاب ها 12 سانتی متر است. با در نظر گرفتن زنجیر اتصال، فک ها و حلقه اسلینگ در نهایت ارتفاع هر شاخه از بشکه گیر حدود 70 سانتی متر می شود. موارد یاد شده برای نمونه های استاندارد بشکه گیر ها می باشد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation