آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

مگنت صنعتی

مگنت صنعتیمگنت صنعتی وسیله ای برای لیفتینگ فلزات می باشد. مگنت ها جزو ادوات لیفتینگ با طول عمر بالا هستند بگونه ای که برخی تولید کنندگان مگنت این محصول را بصورت لایف تایم گارانتی می کنند. مگنت صنعتی تنها برای لیفتینگ فلزات در شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مگنت های صنعتی از خاصیت میدان مغناطیسی که توسط یک اهرم سوییچ قطع و وصل آن اتفاق می افتد برای لیفتینگ بار استفاده می کنند. جنرال بکسل وارد کننده مگنت صنعتی در تناژ مختلف برای لیفتینگ انواع قطعات فلزی می باشد.

مشخصات فنی مگنت صنعتی

توان لیفتینگ مگنت صنعتی بیش از هر چیزی به سه فاکتور که یکی از آنها به خود مگنت صنعتی و دو مورد دیگر به قطعه مورد دیفتینگ بستگی دارد. خلوط و متریال فلز مورد لیفتینگ و شکل و ضخامت آن جزو مهمترین فاکتور های تعیین کننده توان مگنت صنعتی می باشند. توان حداکثری مگنت صنعتی در لیفتینگ ورق های فلزی تخت با خلوص بالا و ضخامت بالا می باشد. با کاهش ضخامت و ابعاد قطعه فلز و یا با منحنی شدن سطح آن خاصیت لیفتینگ مگنت صنعتی به شدت افت می کند. جنرال بکسل ارائه دهنده خدمات مشاوره قبل از خرید مگنت صنعتی برای کاربری های کارگاهی و کارخانه ای می باشد.

انواع مگنت صنعتی در جنرال بکسل

مگنت صنعتی 100 کیلوگرمیمگنت صنعتی 100 کیلوگرمی
100 Kg
موجود
مگنت صنعتی 200 کیلوگرممگنت صنعتی 200 کیلوگرم
200 Kg
موجود
مگنت صنعتی 500 کیلوگرممگنت صنعتی 500 کیلوگرم
0.5 TON
موجود
مگنت صنعتی 1 تنمگنت صنعتی 1 تن
1 TON
موجود

قیمت مگنت صنعتی

مگنت صنعتی موجود در ایران اغلب چینی هستند. قیمت مگنت صنعتی با توجه به اینکه دارای ساختمان ساده ای می باشد و انواع مختلف و برند های مختلف تولید کننده آن دارای ساختمانی یکسان هستند بیش از هر چیز به توان و تناژ آن بستگی دارد. در مقایسه با جرثقیل های دستی قیمت مگنت صنعتی در تناژ برابر بالاتر و در مقایسه با جرثقیل برقی قیمت پایین تری دارد. اما با توجه به محدودیت های مگنت صنعتی تنها در لیفتینگ فلزات اما زمان محدودترین که برای اتصال نیاز دارد قیمت مگنت صنعتی نسبت به جرثقیل دستی توجیه دارد. جنرال بکسل تضمین کننده پایینترین قیمت مگنت صنعتی و وارد کننده و عرضه کننده برند های مختلف و تناژ مختلف مگنت صنعتی در ایران می باشد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2022 | All ights Reserved | General Boxel Corporation