آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل ریز بار

سیم بکسل ریز بارسیم بکسل ریز بار تمام فولادی بوده و معمولا با ساختار 7X7 تولید میشود. سیم بکسل ریز هم بصورت بدون روکش و هم بصورت روکش دار در بازار عرضه میشوند و دارای حد متوسطی از سختی هستند. جنرال بکسل وارد کننده سیم بکسل ریز بار بصورت تخصصی در ایران از سایز 1.5 میلیمتر می باشد. سیم بکسل ریز بار که به سیم بکسل نازک نیز شناخته می شود هم بصورت استنلس استیل و هم بصورت فولادی گالوانیزه عرضه می شود.

مشخصات فنی سیم بکسل ریز بار

سیم بکسل ریز معمولا بصورت آبکاری شده گالوانیزه سرد تولید و عرضه میشود. در صنایع مختلفی از سیم بکسل ریز استفاده میشود. این صنایع شامل صنایع خودرو سازی در اتصالات سیستم های ترمز و سیستم های اتوماتیک گرفته تا صنایع مرغداری از این سیم بکسل ها استفاده می کنند. سایز های پر کاربرد سیم بکسل ریز 3، 4، و 5 میلیمتر هستند. جنرال بکسل مشاوره دهنده خرید سیم بکسل ریز بار بصورت گالوانیزه برای کاربری های صنعتی خاص در ایران می باشد.

انواع سیم بکسل ریز بار در جنرال بکسل

سیم بکسل مرغداریسیم بکسل مرغداری

موجود

قیمت سیم بکسل ریز بار

با توجه به سایز و قطر پایین سیم بکسل ریز بار قیمت آن نیز نسبت به سایز های بالای سیم بکسل در واحد متر کاهش چشم گیری دارد. این در حالی است که قیمت سیم بکسل ریز بار بصورت وزنی در بافت برابر و متریال و برند برابر از قیمت سیم بکسل با بافت درشت در همان وزن بالاتر می باشد که به سبب مراحل طولانی و دشوار تولید سیم بکسل ریز بار با استفاده از مفتول های بسیار ریز می باشد. قیمت سیم بکسل ریز بار اغلب بصورت قرقره ای و وزنی تعیین می شود. جنرال بکسل تضمین دهنده پایینترین قیمت سیم بکسل ریز بار در ایران و از وارد کنندگان عمده این محصول می باشد.

گرید های استیل سیم بکسل ریز بار

یکی از متریال های پر کاربرد در تولید سیم بکسل استنلس استیل می باشد. در واقع قابلیت های مقاومت محیطی در برابر زنگ زدگی سبب بکارگیری استیل در تولید سیم بکسل های ریز بار می باشد که هم در ساختار 1X7 , 7X7 , 7X19 مورد استفاده قرار می گیرد. سیم بکسل ریز بار استنلس استیل دارای درصد بالایی از کروم و نیکل در ترکیبات شیمیایی آلیاژ خود می باشد که وجود این دو عنصر فلزی از زنگ زدگی مفتول های این سیم بکسل در تماس با آب و رطوبت جلوگیری به عمل می آورد.

سیم بکسل استیل ریزبار در دو گرید تولید می شود. گرید 304 استیل که به گرید بگیر نیز شناخته می شود با قابلیت مقاومت محیطی کمتر و گرید 316 از سیم بکسل ریز بار استیل با قابلیت مقاومت محیطی بالاتری تولید می شود. گرید 316 استیل که به گیر نگیر نیز شناخته می شود و جذب آهنربا نمی شود علاوه بر کروم با درصد بالا و نیکل با درصد متوسط درصد بسیار پایینی عنصر فلزی Mo نیز دارد. هر دو گرید از سیم بکسل ریز بار استیل مقاومت کششی و سایشی برابری داشته و از تنسایل 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع در تولید آنها استفاده شده است. قیمت بالاتر گرید 316 نگیر از سیم بکسل ریزبار به سبب وجود عنصر فلزی گرانبهای Mo می باشد که در مجموع به افزایش مقاومت در برابر زنگ زدگی نیز می انجامد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation