آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل نتاب یوشامارتین

سیم بکسل نتاب یوشامارتین
   نوع : 19X7    
موجود

سیم بکسل نتاب به سبب حساسیت های بالایی که دارد اغلب همراه با سرتیفیکت تولید کننده عرضه می شود. هر چند بخش وسیعی از انواع و ساختار های سیم بکسل نتاب موجود در بازار محصول کشور چین هستند اما برخی از برند های معتبر مانند برند کیس وایر کره و یوشامارترین هند نیز دارای محصولاتی مرغوب در بازار ایران هستند. سیم بکسل نتاب یوشامارتین در سایز های 8 الی 32 میلیمتر و با دو ساختار 19X7 , 35X7 در بازار یافت می شود.
استفاده از متریال و آلیاژ های با کیفیت فولاد که مقاومت در برابر کشش، سایش و خزش را تامین می کنند از مشخصات اصلی کیفی سیم بکسل نتاب تاور کرین با برند یوشامارتین هستند. حداقل تنسایل مقاومت کششی 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع که تضمین کننده قابلیت های کششی سیم بکسل نتاب باشد در تولید سیم بکسل نتاب با برند یوشامارترین لحاظ شده است. این سری از سیم بکسل ها برای داشتن مقاومت محیطی بالاتر در برابر زنگ زدگی یا بصورت روغن اندود یا گریس کاری شده با گریس با پایه لیتیوم یا آلومینیوم و یا بصورت آبکاری شده گالوانیزه سرد به بازار عرضه می شوند. در برخی از موارد قابلیت سفارش سیم بکسل نتاب یوشامارترین بصورت گالوانیزه و گریس کاری شده نیز وجود دارد.
تست کیفی محصول که برای هر یک از قرقره های سیم بکسل نتاب یوشامارتین بکار می رود تضمین کیفیت و امنیت در لیفتینگ بار بر روی تاور کرین ها می باشد.
سیم بکسل نتاب

محصولات جدید جنرال بکسل

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation