آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل تاور کرین

سیم بکسل تاور کرین
   نوع : 19X7    
موجود

سیم بکسل تاور کرین ها از دسته سیم بکسل نتاب انتخاب میشوند. سیم بکسل تاور کرین دارای انعطاف بسیار بالایی بوده و مقاومت کششی و تنسایل بسیار بالایی نیز دارد. استفاده از 19 استرند و 7 مفتول در هر استرند سیم بکسل تاور کرین بافتی ضریف به آن داده و در ظاهر شبیه به پوست مار به نظر میرسد. سیم بکسل تاور کرین تنها از گرید های بالای فولادی تولید شده و مدل استیل آن موجود نیست. مغزی سیم بکسل تاور کرین فولادی بوده و جهت گردش آن در خلاف جهت لایه های بیرونی می باشد. از این رو سیم بکسل تاور کرین در برابر گردش در هر دو جهت ساعتگرد و پادساعتگرد مقاومت می کند. این خاصیت از سیم بکسل تاور کرین از ایجاد گشتاور حاصل از گردش بار در ارتفاعات بلند تاور ها که امری بسیار خطرناک است جلوگیری می کند.
سیم بکسل نتاب

تنسایل سیم بکسل تاور کرین

تنسایل سیم بکسل تاور کرینسیم بکسل تاور کرین بدلیل مسائل امنیتی و همچنین مالی می بایست دارای مقاومت کششی بسیار بالایی باشد. چرا که لیفتینگ بار توسط تاور کرین ها در ارتفاعات بالا در صورتیکه دچار پارگی سیم بکسل تاور کرین شود نه تنها سبب از بین رفتن کامل قطعه یا ماشین لیفت شده می شود بلکه می تواند خطر های جانی نیز به همراه داشته باشد. تنسایل سیم بکسل تاور کرین اغلب بسیار بالا و از گرید های 1960 و یا 2160 که یکی از بالاترین تنسایل های قابل دستری برای فولاد با حفظ خواص مفید مکانیکی دیگر آن است انتخاب میشود. تنسایل 2160 برای سیم بکسل تاور کرین بدان معناست که این گرید از سیم قابلیت لیفتینگ بار 216 کیلوگرم را به ازای هر میلیمتر مربع از سطح مقطع فولادی خود دارد. شایان ذکر است در انتخاب سیم بکسل تاور کرین با توجه به اینکه سیم نه تنها تحت تاثیر نیروی وزن بلکه تحت تاثیر شتاب های گرانشی و ضربه ناشی از اتصال لیفت قرار میگیرد مورد بررسی و محاسبه قرار می گیرند.

فاکتور های کیفی سیم بکسل تاور کرین

فاکتور های کیفی سیم بکسل تاور کرینفاکتورهایی برای مشخص کردن کیفیت سیم بکسل تاور کرین ها وجود دارند. بسیاری از این فاکتور ها بطور مشترک برای تمامی سیم بکسل ها صدق می کنند و برخی دیگر به سبب شرایط حساس کاری سیم بکسل تاور کرین و همچنین بافت ریزی که دارد در اولویت قرار دارند. در زیر به برخی فاکتور های کیفی سیم بکسل تاور کرین می پردازیم.


بسیاری از این فاکتور ها بعنوان زیر مجموعه برند تولید کننده تلقی می شوند چرا که برند تولید کننده سیم بکسل تاور کرین معرف خوبی برای کیفیت و تست نهایی محصول می باشد.

محصولات جدید جنرال بکسل

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2023 | All ights Reserved | General Boxel Corporation