آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل کیس وایر کره (Kiswire)

سیم بکسل کیس وایر کره logoکسی وایر کره یکی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع سیم بکسل در دنیا می باشد. سیم بکسل کیس وایر کره در بافت های بسیار متنوعی از سیم بکسل های آسانسوری، نتاب و مهاری تولید شده و محصولات کیس وایر به بیش از 75 کشور دنیا در حال حاضر صادر می شود. شرکت کیس وایر کره به اندازه ای در زمینه تولید سیم بکسل و انواع وایر های فولادی قدرتمند می باشد که بعنوان بزرگترین تولید کننده صنایع فولاد کشور کره جنوبی که خود یکی از بزرگترین و توسعه یافته ترین کشور های صنعتی در دنیا محسوب میشود می باشد. دفتر مرکزی سیم بکسل کیس وایر در شهر بوسان Busan کره واقع شده و این شرکت در آخرین استعلام بوجود آمده حدود 1018 کارمند و تکنسین در زمینه تولید داشته است.

تولیدات تخصصی سیم بکسل کیس وایر

سیم بکسل کیس وایر با دارا بودن مدرن ترین ماشین آلات حال حاضر دنیا در زمینه تولید انواع سیم بکسل های ساده، سیم بکسل چپگرد و راست گرد، سیم بکسل لنگ، سیم بکسل کمپکت با ساختار های مختلف و تولیدات فولادی دیگری چون PC وایر که برای بهبود مقاومت کششی بتن مورد استفاده قرار می گیرد، انواع مفتول های فولادی و مفتول تولید فنر، سیم مهاری برای پل سازی ها و مهار وزن دکل ها و سیم های آلات موسیقی فعالیت دارد. سیم بکسل کیس وایر با در اختیار داشتن مدرن ترین ماشین آلات تست محصولاتی با کیفیت و همراه با سرتیفیکت بصورت تست شده به بازار عرضه می کند. در ایران جنرال بکسل با عرضه سیم بکسل کیس وایر در زمینه سیم بکسل های نتاب، آسانسوری و حفاری در سایز های مختلف در خدمت مشتریان عزیز و کاربران در زمینه های مختلف صنعتی می باشد.

سیم بکسل نتاب کیس وایر کره

سیم بکسل نتاب کیس وایر کره تمام فولادی و مقاوم در برابر گردش در هر سمتی با تنسایل بالا تولید و عرضه میشود. سیم بکسل نتاب کیس وایر جزو محصولات اصلی و تخصصی این شرکت بوده و دارای بالاترین سطح کیفی در دنیا محسوب میشود. ساختار های 19 استرندی و 35 استرندی از سیم بکسل نتاب کیس وایر در سایز های مختلف از 14 میلیمتر موجود می باشد.

سیم بکسل نتاب کیس وایرسیم بکسل نتاب کیس وایر
سیم بکسل کیس وایر کره

تن
موجود

سیم بکسل حفاری

سیم بکسل حفاری کیس وایرسیم بکسل حفاری کیس وایر
سیم بکسل کیس وایر کره

تن
موجود

سیم بکسل جرثقیل

سیم بکسل جرثقیل کیس وایرسیم بکسل جرثقیل کیس وایر
سیم بکسل کیس وایر کره

تن
موجود

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation