آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل گوستاولف آلمان (Gustav Wolf)

سیم بکسل گوستاولف آلمان logoیکی از معتبر ترین برند های تولید کننده سیم بکسل در دنیا سیم بکسل گوستاولف آلمان می باشد که اغلب محصولات این کمپانی متناسب با صنایع آسانسور طراحی و تولید شده اند. سیم بکسل گوستاولف آلمان دارای قرقره های مخصوص بوده و با یک استرند سبز رنگ بر روی سیم و در مواردی با روکش سبز رنگ مشخص شده است. شرکت گوستاولف آلمان که با شعار "برند ما در دنیا با کیفیت و امنیت آمیخته است" به تولید سیم بکسل می پردازد دارای 7 مجموعه کارخانجات تولیدی در آلمان و اقصی نقاط مختلف دنیا می باشد که تنوع کاربری و محصولات تولیدی این شرکت بسیار گسترده می باشد. سیم بکسل گوستاولف در صنایع مختلفی چون آسانسوری، سازه و ساختمان، کشتی سازی، اتوماسیون و صنایع تولیدی ماشین آلات مورد استفاده قرار میگیرد.

تاریخچه سیم بکسل گوستاولف از ابتدا تاکنون

تاریخچه سیم بکسل گوستاولف به اواخر قرن 19 میلادی و سال 1887 باز میگردد یعنی زمانیکه نام گوستاولف برای یک شغل خانوادگی که از سال 1737 به تولید سیم بکسل مشغول بودند انتخاب گردید. اولین نوع سیم بکسل های تولیدی شرکت گوستاولف آلمان سیم بکسل های معدنی و حفاری بودند. با انتقال کارخانه مادر گوستاولف از بیلفرد به گوتسلو در سال 1912 و گسترش وسعت و ماشین آلات تولیدی کارخانه تولیدات این شرکت به مرور زمان افزایش پیدا کرد. در سال 1936 با ثبت دستگاهی جدید در تولید مدرن سیم بکسل توسط گوستاولف به نام PAWO که مخفف Patent Wolf یعنی ثبت شده توسط گوستاولف که امروزه نیز بصورت انحصاری در اختیار سیم بکسل گوستاولف می باشد به بهبود کیفیت تولید خود پرداخت

از آن تاریخ به بعد شرکت گوستاولف آلمان بعنوان یکی از پایه گذاران تولید مدرن سیم بکسل به شکل فعلی و با افزایش توان تولید، تعداد کارخانجات در کشورهای مختلف دنیا مانند لهستان، چین، تایوان و ... به تولید انواع دیگر و سایزهای خاص سیم بکسل مورد مصرف صنایع خاص پرداخته است. در سال 2012 گوستاولف تولید سیم بکسل های ریز آسانسوری و سیم بکسل نتاب تاورکرین ها را نیز در کشور مجارستان آغاز نمود.

سیم بکسل آسانسوری گوستاولف GUSTAV WOLF آلمان

سیم بکسل آسانسوری گوستاولف آلمان هم بصورت مغز کنفی و هم بصورت مغز فولادی با ساختار 8X19 و با بافت از نوع SEALE عرضه می شود. سیم بکسل آسانسوری گوستاولف بر روی قرقره های 1000 متری پلاک خورده و همرا با نوار سبز رنگ معرفی برند گوستاولف عرضه می شود.

سیم بکسل آسانسوری گوستاولف مغز کنفیسیم بکسل آسانسوری گوستاولف مغز کنفی
سیم بکسل گوستاولف آلمان

تن
موجود
سیم بکسل آسانسوری مغز فولادی گوستاولفسیم بکسل آسانسوری مغز فولادی گوستاولف
سیم بکسل گوستاولف آلمان

تن
موجود

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation