آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

اتصالات زنجیر و سیم بکسل گرین پین GREEN PIN (grren-pin)

اتصالات زنجیر و سیم بکسل گرین پین GREEN PIN logoبرند گرین پین Green Pin هلند یکی از شناخته شده ترین و معتبر ترین برند های تولید کننده اتصالات فولادی اسلینگ های زنجیری و سیم بکسلی در دنیا می باشد. اولین محصول گرین پین شگل فولادی بود که در یکی از کارخانجات زیر مجموعه کشور آلمان و در شهر روتردام هلند تولید گردید. برند گرین پین Green pin فعالیت خود را در پایان جنک جهانی دوم یعنی از سال های 1922 آغاز نموده است. با گسترش نیاز های صنعتی در اروپا بالاخص نیاز های صنایع دریایی و کشتی رانی و با آغاز جنک جهانی دوم در سال 1939 گسترش نیاز های صنایع نظامی برند گرین پین نیز به گسترش وسعت تولیدات و محصولات خود پرداخت.

اتصالات سیم بکسل و زنجیر گرین پین هلند مطابق با استاندارد CE اتحادیه اروپا با درجه امنیت بسیار بالا و در ابعاد میلیمتری بر حسب واحد وزنی تناژ به بازار عرضه می گردد. در حال حاضر برند گرین پین هلند علاوه بر دفتر مرکزی و کارخانجات تولیدی در کشور هلند دارای شعباتی در کشور امریکا (شهر های هیوستون و شیکاگو)، فرانسه، آلمان و برزیل است.

محصولات گرین پین Green pin

محصولات برند گرین پین در حالت کلی در دسته بندی های گسترده ای چون صنایع کشتی رانی، ساحلی و دریایی، ماهیگیری، ساختمانی، نظامی و معدنی دسته بندی می شود. مجموعه جنرال بکسل عرضه کننده اتصالات اسلینگ برند گرین پین از جمله شگل های یو و نعلی شکل، مهارکش، بست سیم بکسل، قلاب و قلاب گردان با این برند در ایران می باشد. شگل گرین پین یکی از شناخته شده ترین محصولات این برند می باشد که تا تناژ 250 تن نیز برای کاربری های دریایی و کشتی رانی به بازار عرضه می شود. اتصالات فولادی گرین پین با بکارگیری طراحی بسیار خاص که تمرکز تنش را به حداقل میرساند تولید می شوند. در تولید اتصالات زنجیر خشکه و سیم بکسل گرین پین از آلیاژ های ویژه فولادی استفاده شده است که نه تنها از نظر ترکیبات شیمیایی منحصر به فرد هستند بلکه پس از تولید به روش حرارتی سخت کاری می شوند بگونه ای که محصول نهایی دارای تنسایل مقاومت کششی و سختی سطحی بسیار بالایی دارد. اتصالات گرین پین اغلب یا بصورت گالوانیزه گرم به رنگ نقره ای براق و یا به در بخش هایی مانند اتصالات پیچ و مهره شگل ها به رنگ سبز ویژه گرین پین با رنگ کوره ای به بازار عرضه می شوند.

شگل

شگل نعلی گرین پین Green Pinشگل نعلی گرین پین Green Pin
اتصالات زنجیر و سیم بکسل گرین پین GREEN PIN

تن
موجود

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation