آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل برایدون انگلستان (bridon)

سیم بکسل برایدون انگلستان logoبرند انگلیسی برایدون BRIDON یکی از معتبرترین تولید کنندگان سیم بکسل های فولادی برای کاربری های صنعتی سنگین می باشد. کیفیت محصولات برایدون در زمینه اتصالات لیفتینگ تا اندازه ای بالا است که بسیاری از استاندارد های جهانی ثبت شده در زمبنه تولید سیم بکسل توسط این برند تبیین شده اند. گروه صنعتی برایدون با مبادله به روز اطلاعات با دانشگاه های صنعتی در دنیا در زمینه بهبود متریال و فرایند های حرارتی بکار رفته در جهت افزایش تنسایل و سختی مفتول های سیم بکسل قدم برداشته است.

سیم بکسل برایدون با ساختار های مختلفی شامل سیم بکسل های فولادی اسلینگ، سیم بکسل های نتاب اتصالی تاور کرین ها و سیم بکسل های اولترا لود که در قطر برابر دارای قابلیت های کششی بالاتری از سیم بکسل های معمولی هستند برای کاربری های ساحلی و دریایی تولید می شوند. تولید سیم بکسل های خاص مانند سیم بکسل های چپ گرد، سیم بکسل هایی بصورت لنگ Lang Lay < ساختار های مختلف سیم بکسل کامپکت از مشخصات محصولات تولیدی برایدون می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل برایدون

برند برایدون از محدود برند های تولید کننده سیم بکسل در دنیا (مانند کاسار) است که به تولید سیم بکسل ها با بکارگیری لایه های پوشش دهنده پلیمری استفاده می کند. لایه های پلیمری بکار گرفته شده در بین استرند های سیم بکسل برایدون به رنگ آبی مورد استفاده قرار گرفته که به انعطاف بهتر و جلوگیری از سایش بین لایه ای استرند های سیم بکسل با این برند می انجامد.

تولید سیم بکسل های خاص با ساختار های ترکیبی و بافت هایی مثل وارینگتون - سیل، تولید سیم بکسل های خاص اتصال تلکابین ها، سیم بکسل های کلایمر و سیم بکسل های تک رشته با تعداد مفتول های بسیار بالا از تولیدات خاص برند انگلیسی برایدون BRIDON می باشد. تکنولوژی برایدون در فراوری فولاد با تنسایل مقاومت کششی بسیار بالا که تا 2160 نیوتن بر میلیمتر مربع نیز بالا می رود سبب بکارگیری این سیم بکسل در کاربری های فوق سنگین دریایی و کشتی سازی می باشد.

تاریخچه سیم بکسل BRIDON . BEKAERT

تاریخچه برند برایدون انگلیس به دهه 30 میلادی و پس از جنگ جهانی اول باز می گردد. در محدوده سال های 1939 الی 1945 با درگیری کشور انگلستان با آلمان نازی طی جنگ جهانی دوم محصولات برایدون که در ماشین سازی و تسلیحات نظامی کشور انگلستان بعنوان یک جزیره با نیروی دریایی بسیار قدرتمند شرکت داشت مورد استفاده قرار می گرفتند. محصولات برایدون در سطحی گسترده در صنایع دریایی و ساحلی این جزیره به کمک صنایع کشور انگلستان آمدند و نقشی موثر در بهبود قابلیت های نظامی این کشور ایفا نمودند.

پس از جنگ جهانی دوم با بهبود صنایع و نیاز های روز افزون صنعتی سیم بکسل برایدون در سطحی وسیع به اقصی نقاط دنیا بالاخص برای کاربری خای صنعتی خاص که سیم بکسل هایی در رده های پایین تر دچار مشکل می شدند مورد استفاده قرار گرفت. در سال 2016 تعداد کارمندان و تکنسین های برایدون 1600 نفر براورد شد و این برند با دارا بودن یکی از بیشترین میزان گردش مالی در این صنف در سطح دنیا شناخته شد.

برند برایدون از سال 2014 توسط گروه Ontario Teacher's Pension Plan (OTPP) که یک برند کانادایی است خریداری شد. این گروه دارای سرمایه ای بالغ بر 155 میلیارد دلار بوده و یک هلدینگ بسیار شناخته شده می باشد. برند های برایدون و BEKAERT فعالیت مشترک خود را از سال 2016 به مدیریت گروه برایدون آغاز نمودند. برند BEKAERT بعنوان یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده وار و مفتول در دنیا امروزه بعنوان یکی از زیر مجموعه های سیم بکسل برایدون فعالیت می کند.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation