آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل کاسار CASAR (CASAR)

سیم بکسل کاسار CASAR logoیکی از معتبر ترین برند های تولید کننده سیم بکسل در دنیا برند کاسار CASAR آلمان می باشد که به تولید سیم بکسل هایی با مشخصات مکانیکی منحصر به فرد و ساختار های خاص می پردازد. تکنولوژی ویژه بکار رفته در فراوری فولاد در تولید مفتول ها و استرند های سیم بکسل کاسار که شامل اطلاعات محرمانه و فرایند های گرمایشی و سرمایشی تحت کنترل دقیق می باشد سبب می شود که خواص کششی و تنسایل فولاد در هر استرند بسیار بالا باشد. علاوه بر تنسایل و قابلیت های منحصر به فرد فولاد ساختار های الکترالود که برای تحمل میزان بسیار بالایی از تنش های کششی بالاخص در فرایند لیفتینگ تعریف می شوند سبب بالا بودن قابلیت های سیم بکسل کاسار CASAR می شود.

استفاده از ترکیبات پلیمری با مقاومت سایشی و چقرمگی بسیار بالا در بین لایه ها و استرند های مختلف از مشخصات منحصر به فرد دیگر سیم بکسل کاسار می باشد. در بین برند های تولید کننده سیم بکسل در دنیا تنها برند کاسار آلمان و برایدون BRIDON انگلستان می باشند که از ترکیبات پلیمری مقاوم به منظور کاهش سایش بین لایه ای استرند ها استفاده می کنند. این ترکیبات برای برند کاسار به رنگ قرمز و برای برند برایدون به رنگ آبی مورد استفاده قرار می گیرند.

ساختار های الترالود سیم بکسل کاسار

سیم بکسل الترالود همانگونه که از نام آن مشخص است با قابلیت کششی بسیار بالا تولید شده و برای کاربری در لیفتینگ بصورت اسلینگ و یا در اتصالات جرثقیل های ابرجثه که گاهی قابلیت لیفتینگ بار تا 360 تن را نیز دارند مورد استفاده قرار می گیرند. ساختار های الترالود شامل ساختار توربوپلاست، سوپرپلاست، پاراپلاست و استراتوپلاست می باشد.

ساختار الترالود توربوپلاست Turboplast از سیم بکسل کاسار یک ساختار 8 استرندی یا 8 رشته می باشد که به منظور داشتن مقاومت سایشی بالاتر بصورت Compact یا کامپکت تولید شده است. سطح بیرونی مفتول های سیم بکسل توربوپلاست در بیرونی ترین لایه به سبب کامپکت بودن مقاومت سایشی بسیار بالایی داشته که با بکارگیری پلیمر ها در بین لایه ها و به حداقل رسانیدن سایش بین لایه ای طول عمر کاری بسیار بالایی نیز دارد.

سیم بکسل سوپرپلاست Superplast یکی دیگر از محصولات محبوب برند کاسار می باشد که با 10 استرند یا رشته تولید شده است. این ساختار یکی از مقاوم ترین ساختار های سیم بکسل می باشد که با بکارگیری مفتول هایی با قطر ریز تولید شده و دارای سزح بیرونی مفتولل ها بصورت کامپکت می باشد. قطر های 16 الی 24 میلیمتر از این سیم بکسل با تنسایل مقاومت کششی بسیار بالا و بعنوان سیم بکسل اسلینگ مورد استفاده قرار می گیرند.

ساختار استراتوپلاست Stratoplast از سیم بکسل برند کاسار بصورت 8 رشته تولید می شود و اغلب برای کاربری بر روی تاور کرین ها و جرثقیل ها مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر مقاومت کششی ساختار استراتوپلاست از سیم بکسل فولادی دارای مقاومت کششی پایین تری نسبت به ساختار های توربوپلاست و سوپرپلاست می باشد و اغلب در سایز های پایین تری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سیم بکسل های خاص کاسار که البته محدود به این چند نوع بافت نمی باشند بصورت سیم بکسل نتاب و برای اتصال بر روی تارو کرین ها مناسب می باشند.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation