آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل 6X19S+IWRC (6*19S+IWRC wire rope)

سیم بکسل 6X19S+IWRC logoسیم بکسل 6X19S+IWRC که در واقع یک سیم بکسل مغز فولادی است دارای مغزی با بافت سیم بکسل 7X7 فولاد می باشد. تین سیم بکسل دارای بافت از نوع SEALE می باشد و دارای دو قطر مفتول مختلف در ساختار خود می باشد. مقاومت کششی بالای این سری از سیم بکسل ها آنها را به سیم بکسل جرثقیل و مقاومت سایشی و حرارتی بالای آنها استفاده از آنها را در صنایع حفاری چاه های نفت محبوب ساخته است. تنسایل سیم بکسل 6X19S+IWRC معمولا 1770 و بالاتر انتخاب میشود و مفتول های آن دارای آبکاری گالوانیزه سرد می باشند. سیم بکسل 6X19S+IWRC کاربری های عمومی نیز دارد و از آن برای تولید اسلینگ سیم بکسل نیز استفاده میشود. در واحد طول برابر سیم بکسل 6X19S+IWRC مغز فولادی دارای وزن بالاتری از همین ساختار سیم بکسل با مغزی کنفی می باشد. سایز های مختلف و معمولا زوج از این سیم بکسل بصورت راستگرد تولید میشود اما اغلب سایزهای بالاتر از 10 دارند.

مقایسه مشخصات مکانیکی سیم بکسل 6X19 مغز فولادی و کنفی

ساختار 6X19 سیم بکسل ها با بافت سیل SEALE هم بصورت مغز الیافی از کنف و هم بصورت مغز فولادی تولید می شود. در واقع مغزی فولادی سیم بکسل با این ساختار یک سیم بکسل در سایز ریز تر و با بافت 7X7 می باشد که با بافت استاندارد تولید شده است. هر یک از دو نوع سیم بکسل مغز کنفی و مغز فولادی با ساختار 6X19S دارای کاربری و مشخصات مکانیکی منحصر به فردی هستند. در مقایسه این دو نوع سیم بکسل که بافت یکسان اما مغزی متفاوتی دارند باید گفت که طبیعتا از نظر مقاومت کششی ساختار 6X19S+IWRC که مغزی فولادی دارد در رده بالاتری قرار داشته و قیمت بالاتری نیز دارد. با این وجود سیم های با مغزی کنفی در واحد متر دارای وزن سبک تری هستند و قیمت پایین تر دارند.

در کاربری ساختار 6 رشته سیم بکسل چه در حفاری و چه در کاربری بر روی جرثقیل برقی سقفی انعطاف یک فاکتور کیفی بسیار مهم به حساب می آید. از این منظر سیم بکسل های مغز کنفی با داشتن انعطاف بالاتر ایده آل تر می باشند. علاوه بر انعطاف میزان سایش بین لایه ای نیز در سیم بکسل های 6 رشته مغز کنفی کمتر از موارد فولادی می باشد که از دیگر مشخصات کیفی آنها می باشد.

برند های پیشنهادی سیم بکسل 6X19S+IWRC

برند تولید کننده سیم بکسل ها نشانی از کیفیت، امنیت و ماندگاری می باشد. با توجه به کاربری گسترده سیم بکسل های 6 رشته این محصول با برند های متعددی در دنیا تولید می شود. اغلب نمونه های موجود از این ساختار سیم بکسل در بازار ایران چینی هستند که البته با توجه به قیمت کیفیت مناسبی نیز دارند. برای کاربری های خاص تر که کیفیت و امنیت مد نظر باشد سیم بکسل کیس وایر کره KISWIRE یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان این سری از سیم بکسل حفاری و جرثقیل در سطح دنیا می باشد. سیم بکسل 6X19 کیس وایر کره اغلب با تنسایل 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع یافت می شود. از برند های شناخته شده دیگر تولید کننده سیم بکسل فولادی 6X19S برند یوشامارتین هند می باشد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation