آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

حلقه اسلینگ فولادی کروزبی CROSBY

حلقه اسلینگ فولادی کروزبی CROSBY
   نوع : فولادی    
موجود

حلقه اسلینگ فولادی از اتصالاتی است که تحت تنش های شدید کششی، سایشی و در شرایطی حتی تنش های پیچشی قرار می گیرد. از آنجایی که حلقه اسلینگ به روش فورج تولید شده و در یک نقطه جوشکاری می شود، کیفیت تولید و متریال بکار گرفته شده در تولید این اتصال از زنجیر و سیم بکسل در تولید اسلینگ دارای کیفیت بسیار بالایی است. در واقع دو فاکتور کیفی تنسایل کششی که بصورت مستقیم مقاومت حلقه اسلینگ در برابر کشش را مشخص می کند و سختی سطحی که به مفهوم مقاومت در برابر سایش است در تولید این قطعه و اتصال اسلینگ اهمیت بسیاری دارد.

در تست کشش حلقه اسلینگ که برای مشخص شدن قابلیت های مکانیکی آن صورت می پذیرد گفته می شود که شکست می بایست در هر نقطه ای از حلقه به جز در نقطه جوشکاری شده اتفاق بیافتد که نشان از مرغوبیت تولید این قطعه است.

یکی از شناخته شده ترین برند های تولید کننده زنجیر فولادی و اتصالات اسلینگ برند کروزبی آمریکا است. حلقه اسلینگ کروزبی Crosby هم در گرید G80 و هم در گرید های بالاتر یعنی G100, G120 تولید شده و برای کاربری های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. از حلقه اسلینگ کروزبی اصلی آمریکایی در کاربری های دریایی و اتصالات لیفتینگ بارج ها و کشتی ها که تنش های کششی بسیار بالایی را ایجاد می کنند استفاده می شود. حلقه اسلینگ کروزبی اغلب بصورت رنگ شده کوره ای و گاهی بصورت آبکاری گالوانیزه گرم به منظور داشتن مقاومت بهتر در برابر زنگ زدگی تولید می شود.
حلقه اسلینگ

محصولات جدید جنرال بکسل

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation