آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل افشان 7x7

سیم بکسل افشان 7x7
   نوع : استیل    
موجود

سیم بکسل افشان 7x7 که هم بصورت تک و هم بصورت مغزی برای سیم بکسل های دیگر که دارای مغزی IWRC ]ستند مورد استفاده قرار می گیرد یکی از ساختار های پایه ای سیم بکسل محسوب می شود. سیم بکسل افشان 7x7 در گرید های استنلس استیل 304 و 316 بعنوان مغزی برای سیم بکسل های استیل در هر دو گرید 304 و 316 و از گرید های مختلف فولادی در مغزی سیم بکسل های فولادی بکار گرفته می شود. گرید ها و تنسایل های مختلفی از سیم بکسل افشان 7x7 مورد استفاده قرار می گیرند که تنسایل 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع پر کاربرد ترین آنها می باشد که در سایز های 1 الی 8 میلیمتر دارای بیشترین میزان کاربری در صنایع می باشد. سیم بکسل افشان 7x7 هم بصورت ساده و هم بصورت روکش دار با روکش PVC که دارای کاربری های صنعتی و بالاخص باشگاهی بای اتصالات بدنسازی دارد مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی جنرال بکسل وارد کننده و عرضه کننده سایز های مختلف سیم بکسل افشان 7x7 در ایران می باشد.
سیم بکسل افشان

مشخصات مکانیکی سیم بکسل افشان 7x7

مشخصات مکانیکی سیم بکسل افشان 7x7مشخصات مکانیکی یکی از مهمترین فاکتور های هر نوع قطعه صنعتی فولادی می باشد و از این حیث سیم بکسل ها که کاربری های حساسی در لیفتینگ بار نیز دارند در اولویت قرار می گیرند. تنسایل که یکی از مهمترین فاکتور های انتخاب سیم بکسل ها می باشد برای سیم بکسل افشان 7x7 از گرید های استنلس استیل برای تمامی سایز ها 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع بوده و برای دو گرید بگیر 304 و نگیر 316 نیز برابر می باشد. تنسایل سیم بکسل افشان 7x7 از جنس استنلس استیل بر حسب نیاز و استاندارد های تولید کننده می تواند متفاوت باشد که همانطور که در بالا نیز گفته شد اغلب گرید 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع را دارد. در انتخاب ادوات صنعتی بخصوص زنجیر و سیم بکسل البته کمیت هایی مانند MBL که حداقل نیروی برشی می باشد و مهمتر از آن WLL که در واقع محدوده امنی است که قابلیت بکارگیری سیم بکسل افشان 7x7 در آن وجود دارد دارای کاربری بهتری برای کاربران است چرا که بر خلاف تنسایل WLL , MBL مطابق با سایز تعریف شده و با بالا رفتن سایز سیم بکسل این مقادیر نیز افزایش پیدا می کنند. لازم به ذکر است که سیم بکسل افشان 7x7 دارای کاربری گسترده ای در صنایع خودرو سازی در سیم های ترمز و همچنین در سیستم های کنترل کننده آینه های اتوماتیک دارد.

مقاومت سطحی سیم بکسل افشان 7x7 در برابر زنگ زدگی

مقاومت سطحی سیم بکسل افشان 7x7 در برابر زنگ زدگیسیم بکسل افشان 7x7 در صورتیکه از جنس استنلس استیل تولید شده باشد بدون نیاز به هیچ محافظت سطحی قابلیت کاربری حتی در محیط های مرطوب را داراست چرا که از عناصر مقاوم و فعال فلزی مانند کروم و نیکل در ساختار آن استفاده شده است. البته این امر در مورد سیم بکسل افشان 7x7 در گرید 316 نگیر حتی در محیط های کلریدی نیز صادق است. اما در مورد سیم بکسل افشان 7x7 که از متریال فولادی تولید شده است به سبب ضعف عمومی آلیاژ های فولادی در از دست دادن الکترون و زنگ زدگی دارد بصورت عمومی می بایست با یک پوشش محافظ سطحی مورد استفاده قرار گیرد. عمومی ترین روش آبکاری سطحی فولاد در کاربری های سنعتی آبکاری گالوانیزه می باشد که در مورد سیم بکسل افشان 7x7 اغلب به روش گالوانیزه سرد با بکار گیری فلز زینک و در دمای تقریبی 260 درجه سانتی گراد صورت می پذیرد که یک لایه براق به رنگ نقره ای را بر روی سطح بیرونی سیم بکسل بجای گذاشته که مقاومت اولیه ای را بوجود می آورد. لازم به ذکر است سیم بکسل افشان 7x7 بصورت آبکاری گالوانیزه سرد در صورت ایجاد خراش های سطحی در آستانه زنگ زدگی قرار می گیرد.

محصولات جدید جنرال بکسل

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2023 | All ights Reserved | General Boxel Corporation