آیکون واتساپ
TEL: 02155412101

سیم بکسل حفاری

سیم بکسل حفاریسیم بکسل حفاری همانطور که از نام آن مشخص است در حفاری چاه های نفتی بیشترین استفاده را دارد معمولا با ساختار 6 استرندی تولید میشود. اغلب سیم بکسل های حفاری مغز کنفی هستند اما ساختار مغز فولادی آنها نیز موجود و در سایز های مختلف عرضه میشوند. دو فاکتور انعطاف بالا و مقاومت سایشی مناسب از ویژگی های مهم این ساختار های سیم بکسل حفاری محسوب میشوند. قطر و سایز های مختلفی از سیم بکسل حفاری تولید میشوند و در سایز های 8 الی 32 میلیمتر موجود می باشند. جنرال بکسل وارد کننده سیم بکسل حفاری در سایز های مختلف می باشد.

مشخصات فنی سیم بکسل حفاری

سیم بکسل حفاری از جنس فولادی تولید میشود و معمولا در سه تنسایل 1770، 1870 و 1960 مگاپاسکال یافت میشوند. دو نوع بافت استاندارد و سیل SEALE در ساختار 6X19 که ساختار عمومی و اصلی این دسته از سیم بکسل ها را تشکیل می دهد مورد استفاده قرار میگیرد. در قطر برابر بافت استاندارد دارای مقاومت کششی بالاتر و بافت سیل دارای انعطاف مناسب تر و اصطکاک و ساییدگی لایه های میانی کمتری می باشد. جنرال بکسل ارائه مشاوره خرید سیم بکسل حفاری با بافت استاندارد و سیل و در سایز های مختلف متناسب با نوع دستگاه می باشد.

انواع سیم بکسل حفاری در جنرال بکسل

سیم بکسل حفاری 6X19S+FCسیم بکسل حفاری 6X19S+FC

موجود
سیم بکسل حفاری مغز فولادی 6X19S+IWRCسیم بکسل حفاری مغز فولادی 6X19S+IWRC

موجود
سیم بکسل حفاری بافت استاندارد 6X19+FCسیم بکسل حفاری بافت استاندارد 6X19+FC

موجود
سیم بکسل حفاری کیس وایرسیم بکسل حفاری کیس وایر

موجود
سیم بکسل حفاری 6 رشته چینیسیم بکسل حفاری 6 رشته چینی

موجود
سیم بکسل 6 رشته حفاری یوشا مارتینسیم بکسل 6 رشته حفاری یوشا مارتین

موجود
سیم بکسل حفاری مغز فولادی بافت استانداردسیم بکسل حفاری مغز فولادی بافت استاندارد

موجود

قیمت سیم بکسل حفاری

قیمت سیم بکسل حفاری می تواند طبق استاندارد های مختلف و فاکتور های متفاوتی مورد بررسی قرار گیرد. از آنجایی که برخی ساختار های سیم بکسل حفاری دارای مغزی فولادی هستند طبیعتا در سایز برابر قیمت سیم بکسل حفاری مغز فولادی از مورد مشابه مغز کنفی به سبب متریال بیشتری که در تولید آن بکار رفته است بالاتر می باشد. علاوه بر نوع مغزی سایز از فاکتور های اصلی تعیین کننده قیمت می باشد. تنسایل سیم بکسل حفاری و کیفیت تولید نیز از دیگر فاکتور های موثر بر قیمت سیم بکسل حفاری محسوب می شوند. جنرال بکسل تضمین بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای سیم بکسل حفاری برای مشتریان با توجه به واردات انبوه این گروه صنعتی می باشد. علاوه بر موارد یاد شده در بالا برند تولید کننده نیز از مهمترین عامل های تعیین قیمت سیم بکسل حفاری می باشد و قیمت برندهای معتبری چون یوشا مارتین و کیس وایر بدون تردید از محصولات چینی بالاتر می باشد.

فاکتور های بررسی کیفی سیم بکسل حفاری

اغلب فاکتور های کیفی سیم بکسل حفاری مانند دیگر انواع سیم بکسل ها می باشد. اما با توجه به شرایط کاری سیم بکسل حفاری و نیاز به انعطاف بالا و مقاومت حرارتی مناسب فاکتور های گسترده تری برای معرفی و بررسی کیفیت تولید سیم بکسل حفاری وجود دارند که برخی از آنها به قرار زیر هستند.


  • «رمی سطحی سیم بکسل حفاری بدین معنا که با نگاه کردن از نزدیک به سطح سیم بکسل حفاری مفتول ها فاقد ترک و یا پریدگی بوده و با لمس کردن سطح سیم پلیسه بر روی سیم بکسل وجود نداشته و کلیه مفتول ها بدون ترک پریدگی و برش باشند.
  • انعطاف سیم بکسل حفاری یکی دیگر از فاکتور های بسیار مهم و بیانگر کیفیت تولید این سری از سیم بکسل ها می باشد. با تا کردن و خم کردن سیم بکسل حفاری در طول کم و رها کردن در صورتیکه کیفیت تولید آن مناسب باشد بطور کامل به شکل اولیه باز می گیردد.
  • مقاومت سایشی سیم بکسل حفاری نیز یکی دیگر از فاکتور های مهم کیفی این دسته از سیم بکسل ها می باشد. سیم بکسل حفاری دارای تعداد کمی استرند بوده و در میان انواع دیگر سیم بکسل دارای مفتول هایی با قطر نسبتا بالا و مقاومت سایشی مناسب است.
  • مقاومت حرارتی سیم بکسل حفاری نیز از دیگر فاکتور های بررسی کیفی آن می باشد که بیشتر تحت تاثیر متریال بکار گرفته شده و فراوری فلزات در تولید این دسته از سیم بکسل ها می باشد.

مواردی که نام برده شده بیشتر به بررسی ظاهری کیفیت تولید سیم بکسل حفاری می پردازد و بررسی کیفیت دقیق تر می بایست تحت تست مکانیکی کشش در آزمایشگاه و بررسی آنالیز تولید مورد بحث قرار گیرد.

TEL : 02155412101
Fax : 02155405978
Email: info [at] boxelco.com
Web: www.boxelco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | General Boxel Corporation